Biblioteka Wydziału Teologicznego

rok założenia 2003

Zasady funkcjonowania Biblioteki Uniwersyteckiej do 22.12.2020

Uwaga: Biblioteka Wydziału Teologicznego jest zamknięta do 22 grudnia 2020r.  W tym okresie w godzinach 10:00-15:00 (również w czwartki) prosimy o kontakt telefoniczny (56-611-48-72) lub e-mailowy (bwt@umk,pl). Dla użytkowników wewnętrznych (studenci, doktoranci, pracownicy UMK) możliwy jest odbiór książek zamówionych on-line (książki będą wydawane przy wejściu do budynku, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

Szanowni Państwo!

1. Uprzejmie informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r, (Dz.U. z 6 listopada 2020, poz. 1972), oraz załacznikiem do zarządzenia nr 244 Rektora UMK z dnia 12 listopada 2020 r. Biblioteka Uniwersytecka wraz ze wszystkimi bibliotekami systemu biblioteczno-informacyjnego UMK będzie zamknięta do 22 grudnia 2020 r.

2. Jednocześnie informujemy, że dla użytkowników wewnętrznych (studenci, doktoranci i pracownicy UMK) będzie istniała możliwość odbioru książek zamówionych on-line we wszystkich bibliotekach systemu (szczegóły poniżej). Nie ma możliwości zwrotu wypożyczonych książek.

3. Bez zmian pozostaje możliwość korzystania przez Czytelników z usług zdalnych bibliotek. Wszystkie niezbędne informacje w tym zakresie znajdują się na stronie www.bu.umk.pl oraz www.bm.cm.umk.pl. Biblioteka Główna lub Biblioteka Medyczna dostarczą także w miarę możliwości na podany adres e-mail wersje elektroniczną wskazanych publikacji (do 50 stron). Zamówienie należy przesłać na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Biblioteka Główna) i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Biblioteka Medyczna). W przypadku studentów, doktorantów, pracowników i emerytowanych pracowników Uniwersytetu Mikołaja Kopernika usługa ta zostanie wykonana nieodpłatnie. Użytkowanie kopii cyfrowych może odbyć się wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

4. Usługi on-line Biblioteki  Wydziału Teologicznego będą świadczone w od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00
Książki  zamówione za pośrednictwem systemu bibliotecznego można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 15:00. Książki będą wydawane przy wejściu do budynku (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).