Biblioteka Wydziału Teologicznego

rok założenia 2003

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 8 - 15 maja 2015

Szanowni Państwo!

W najbliższy piątek 8 maja rozpoczyna się XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku odbywa się on pod hasłem: Wybieram bibliotekę! A wybrać będzie warto, gdyż Biblioteka Uniwersytecka, wspólnie z Kołem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy BU, przygotowały szereg, mamy nadzieję atrakcyjnych, wydarzeń.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Tygodnia Bibliotek 8 - 15 maja 2015: http://www.bu.umk.pl/70-lecie-umk-w-bu

tb 2015 ogolny 4 70 lecie

Zapraszamy na Tydzień Bibliotek 8 - 15 maja 2014