Biblioteka Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych

rok założenia 2009

Wiedza on-line bezpłatny dostęp do elektronicznych wydań

Ogólnopolski projekt „Bankowość * Finanse * Samorząd – Wiedza on-line”, zorganizowany został przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Związek Banków Polskich.

UWAGA!!

Studenci, nauczyciele akademiccy i pracownicy naukowi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dzięki udziałowi w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line", otrzymują bezpłatny dostęp do archiwalnych i bieżących wydań pism:

• "Miesięcznik Finansowy BANK",
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
  • "Kurier Finansowy",
  • "Finansowanie Nieruchomości",
  • "Europejski Doradca Samorządowy".

W pismach wypowiadają się specjaliści, przedstawiciele biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwia możliwość wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.

Aby skorzystać z Programu wystarczy zrejestrować się na stronie www.aleBank.pl i otrzymać dostęp do:

Studenci, słuchacze studiów podyplomowych oraz nauczyciele akademiccy tych uczelni, które już włączyły się do Programu mogą dokonać bezpłatnej rejestracji, korzystając z odpowiedniego linku "zarejestruj się".

Prosimy pamiętać o wybraniu odpowiedniego typu konta na stronie rejestracji: "Student", "Nauczyciel akademicki" lub "Słuchacz studiów podyplomowych"

Zapraszamy do Czytelni online Biblioteki Uniwersyteckiej

Wykaz alfabetyczny baz- subskrypcja UMK

Szanowni Państwo!

Czytelnia online:

ALFABETYCZNY WYKAZ BAZ (subskrypcja UMK), ich krótki opis oraz dostęp

ZNAJDZIECIE PAŃSTWO POD ADRESEM:

Zachęcamy również do skorzystania ze strony Wirtualnej Biblioteki Nauki,

na której znajdziecie Państwo informacje, w których konsorcjach bierze udział UMK w bieżącym roku.

Fotoreportaż z Tygodnia Bibliotek 2012

Ulotka FotoReportaz A