Biblioteka Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie

rok założenia 2009

Wakacje z NASBI oraz IBUK Librą

Zapraszamy do korzystania z pełnotekstowych dostępów do książek elektronicznych znajdujących się na platformach NASBI oraz IBUK Libra również podczas wakacji:

• NASBI poza książkami elektronicznymi oferuje także dostęp online do kursów wideo oraz audiobooków z zakresu informatyki, ekonomii, biznesu, psychologii, HR, nauk społecznych, prawa, kultury i sztuki oraz historii.
  • IBUK Libra to wielodziedzinowa platforma książek elektronicznych.

Na platformach NASBI oraz IBUK Libra istnieje możliwość zgłaszania swoich propozycji zakupu poprzez ikonki „Zaproponuj zakup” lub „Zgłoś bibliotece”.

Czekamy na Państwa propozycje!

Sesja z NASBI i IBUK Libra

Trwa sesja. W przygotowaniach do egzaminów i zaliczeń pomocne mogą być m. in. bazy NASBI i IBUK Libra dostępne w Czytelni online https://www.bu.umk.pl/czytelnia_online Biblioteki Uniwersyteckiej.

NASBI oferuje pełnotekstowy dostęp online do książek elektronicznych, kursów wideo oraz audiobooków przede wszystkim Wydawnictwa Helion, a także Onepress, Oxford University Press, Sensus, Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Videopoint i innych z zakresu informatyki, ekonomii, biznesu, psychologii, HR, nauk społecznych, prawa, kultury i sztuki oraz historii.

Pozwala również na składanie propozycji zakupu publikacji. Wystarczy na platformie NASBI kliknąć na ikonę koperty „Zamów w bibliotece”, aby zgłosić prośbę o zakup wybranej e-książki. Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Więcej informacji: https://www.bu.umk.pl/czytelnia_online/-/asset_publisher/QWNt0Ejw9T3k/content/nasbi

IBUK Libra to dostęp pełnotekstowy do książek elektronicznych z wielu dziedzin polskich wydawnictw, tj.: PWN, Wydawnictw Lekarskich PZWL, Wolters Kluwer, wydawnictw akademickich i innych.
Szczegóły: https://www.bu.umk.pl/czytelnia_online/-/asset_publisher/QWNt0Ejw9T3k/content/ibuk

Wiedza on-line bezpłatny dostęp do elektronicznych wydań

Ogólnopolski projekt „Bankowość * Finanse * Samorząd – Wiedza on-line”, zorganizowany został przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Związek Banków Polskich.

UWAGA!!

Studenci, nauczyciele akademiccy i pracownicy naukowi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dzięki udziałowi w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line", otrzymują bezpłatny dostęp do archiwalnych i bieżących wydań pism:

• "Miesięcznik Finansowy BANK",
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
  • "Kurier Finansowy",
  • "Finansowanie Nieruchomości",
  • "Europejski Doradca Samorządowy".

W pismach wypowiadają się specjaliści, przedstawiciele biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwia możliwość wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.

Aby skorzystać z Programu wystarczy zrejestrować się na stronie www.aleBank.pl i otrzymać dostęp do:

Studenci, słuchacze studiów podyplomowych oraz nauczyciele akademiccy tych uczelni, które już włączyły się do Programu mogą dokonać bezpłatnej rejestracji, korzystając z odpowiedniego linku "zarejestruj się".

Prosimy pamiętać o wybraniu odpowiedniego typu konta na stronie rejestracji: "Student", "Nauczyciel akademicki" lub "Słuchacz studiów podyplomowych"

Zapraszamy do Czytelni online Biblioteki Uniwersyteckiej